ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ – збудований з використанням дозвільних документів об’єкт підлягає введенню в експлуатацію та отриманню декларації про готовність об’єкта до експлуатації. Декларація отримується на підставі проєктних та дозвільних документів, а також проведеної технічної інвентаризації. Процедура може здійснюватися декількома шляхами, як паперовим так і електронним, залежно від конкретної ситуації. Знайти потрібний спосіб введення в експлуатацію саме вашого об’єкту допоможуть наші спеціалісти.
В разі якщо об’єкт не має проєктної і дозвільної документації введення також можливе, але потребуватиме дещо більше зусиль і детально описано в розділі Легалізація нерухомості.