графік-роботи-бті Пн-Пт: 08 – 21 | Сб: 09 – 18 Нд: Вихідний
телеграм-бті вайбер-бті ватсап-бті

Соціальні мережі

інстаграм-бті

Чому важливо узаконити самобуд?

Перед початком зведення будь-якої будівлі необхідно отримати дозвільні документи на будівництво від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Після завершення робіт слід ввести об’єкт в експлуатацію. Якщо будівництво не підтверджене документально або є значні відхилення від проєкту, споруда вважається самобудом (незаконною).

Чому важливо узаконити самобуд:

По-перше, для повноцінного розпорядження майном. Відповідно до чинного законодавства, особа, яка самовільно збудувала будинок, не набуває права власності на нього. Це означає, що ви не зможете передати права на самовільне будівництво іншим особам (продати, подарувати, обміняти, здати в оренду, заповідати тощо).
По-друге, щоб мати можливість законно підключити будинок до інженерних мереж (електроенергія, газ, вода, тепло тощо).

Будівельна амністія – Ваша можливість ввести самобуд в експлуатацію. Звертайтесь в наше БТІ за більш детальною інформацією про введення в експлуатацію шляхом будівельної амністії.

Done

Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин

Done

Дякуємо за коментар!

Швидкий запис

Надішліть заявку і наша команда спеціалістів зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин.