графік-роботи-бті Пн-Пт: 08 – 21 | Сб: 09 – 18 Нд: Вихідний
телеграм-бті вайбер-бті ватсап-бті

Соціальні мережі

інстаграм-бті

Введення житлового будинку в експлуатацію. Чому це так важливо?

Відповідно до чинного українського законодавства, введення житлового будинку в експлуатацію є обов’язковим для реалізації права власності на майно. Основним нормативно-правовим актом, що регулює це питання, є Закон України “Про містобудівну діяльність”, який визначає порядок і процедуру введення житлових будинків в експлуатацію.

Без відповідних документів неможливо підключити житло до комунікацій, таких як вода, електрика, опалення, каналізація тощо. Крім цього, без введення об’єкта в експлуатацію неможливо отримати документи на право власності, що унеможливлює його передачу у спадок, продаж, дарування тощо.

Після введення будинку в експлуатацію власник починає сплачувати податки на нерухомість. Виникає питання: для чого це робити?
Відповідь проста: введення в експлуатацію дає змогу:

  1. Підключити комунікації
    Жодна газова служба не під’єднає до газопостачання будинок, який не введено в експлуатацію.
  2. Отримати кредити
    Лише узаконений об’єкт може розглядатися як застава для отримання кредиту.
  3. Страхувати нерухомість
    Нелегалізоване житло не можна застрахувати від надзвичайних ситуацій, таких як пожежа.
  4. Забезпечити охорону
    Державні служби охорони не укладають договорів із власниками неузаконених будівель.

Зважаючи на це, введення житлового будинку в експлуатацію є важливим і необхідним етапом для його повноцінного використання.

Done

Дякуємо за звернення!

Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин

Done

Дякуємо за коментар!

Швидкий запис

Надішліть заявку і наша команда спеціалістів зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин.