Відповідно до чинного українського законодавства, введення житлового будинку в експлуатацію є обов’язковим для реалізації права власності на майно. Основним нормативно-правовим актом, що регулює це питання, є Закон України “Про містобудівну діяльність”, який визначає порядок і процедуру введення житлових будинків в експлуатацію.
Без відповідних документів неможливо підключити житло до комунікацій, таких як вода, електрика, опалення, каналізація тощо. Крім цього, без введення об’єкта в експлуатацію неможливо отримати документи на право власності, що унеможливлює його передачу у спадок, продаж, дарування тощо.
Після введення будинку в експлуатацію власник починає сплачувати податки на нерухомість. Виникає питання: для чого це робити?
Відповідь проста: введення в експлуатацію дає змогу:
Зважаючи на це, введення житлового будинку в експлуатацію є важливим і необхідним етапом для його повноцінного використання.
Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин